Rendelési idők

 

Szakrendelő földszint:
Ajtó   szám Tel. szám Szakrendelő                neve Orvos                        neve Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
R055 1490 Traumatológia Változó 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30 7.30-15.30
R058 Térd ambulancia Dr. Horváth Tamás 9.30-12.00
R058 Csípő-, Térd ambulancia Dr. Pesuth András 9.30-12.00
R058 Idegsebészet dr. Kiss Tibor 08:00-13:00
R058 Kéz ambulancia Dr. Seress György 10:00-14:00
Kéz ambulancia dr. Osgyán Henrik 12:00-14:00
R058 Orthopédia Dr. Farkas Kálmán 14.30-18.30
R048 1402 Urológia dr. Regős Imre 08:30-12:30
13:00-15:00
dr. Kun István 08:30-12:30
13:00-15:00
dr. Regős Imre 08:30-12:30
13:00-15:00
dr. Radnóti Ferenc 08:30-12:30
13:00-15:00
dr. Kun István 08:30-12:30
13:00-15:00
R037 1413 Reumatológia III. dr. Székely Gabriella 09:00-12.30 09:00-12.30 09:00-12.30 09:00-12.30 09:00-12.30
13:00-14:00 13:00-14.30 13:00-14:00 13:00-14.30 13:00-14:00
R010 1393 Fizioterápia dr. Székely Gabriella 13:00-14:00 13:00-14:00 13:00-14:00
Gyógytorna Egyéb 07:00-12:00 07:00-12:00 07:00-12:00 07:00-12:00 07:00-12:00
12:30-16:00 12:30-16:00 12:30-16:00 12:30-16:00
R034 1404 Massage 06:00-12:00 06:00-12:00 06:00-12:00 06:00-12:00 06:00-12:00
12:30-15:00 12:30-15:00 12:30-15:00 12:30-15:00
Fizio 06:00-12:00 06:00-12:00 06:00-12:00 06:00-12:00 06:00-13:00
12:30-17:00 12:30-17:00 12:30-17:00 12:30-17:00
R037 Oszteoporózis dr. Székely Gabriella 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00
R063 1184 ODM A leletek validálása és kiadása naponta 9-12 között történik.
Műszeres vizsgálat 08:00-15:00 08:00-15:00 08:00-15:00 08:00-15:00 08:00-14:00
Fájdalom ambulancia Változó 09:00-11:00 09:00-12:00
R047 1428 Aneszteziológia Változó 09:00-14:00 09:00-14:00 09:00-14:00 09:00-14:00 09:00-14:00
 Szakrendelő első emelet :
Ajtó   szám Tel. szám Szakrendelő                neve Orvos                        neve Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
R115 1442 Központi Laboratórium 6.30-9:00 6.30-9:00 6.30-9:00 6.30-9:00 6.30-9:00
leletkiadás 13:30-15:00 13:30-15:00 13:30-15:00 13:30-15:00 13:00-14:00
R117 1440 Sebészet és coloproctológia Dr. Szenykov Igor 9:00-15:00
Dr. Grics László 9:00-15:00
Dr. El Meouch H.S. 9:00-15:00
Dr. Licht Anna
2019.05.01-től: Dr. Bíró Erik Dr.Trávnyik Szilvia
9:00-15:00
Dr. Váradi Gábor  9:00-13:00
R120 1439 Érsebészet dr. Teknős Dániel 09:00-14:00
R138 1405 Echokardiographia
Kh. V. em. osztály
Echokardiographia
Szakrendelő Dr. Tuzson Ildikó 12:00-16:00
Dr. Kiss Terézia 11:00-13:00 11:00-13:00 11:00-13:00
Dr. Mohamed Al-Badani 13:00-16:00
Dr. Marton Balázs 7:00-9:00
Dr. Kollár Ágnes 14:00-16:00
R122 1436 Mammográfia Változó 07:30-15:30
Változó 07:30-15:30
Változó 07:30-15:30
Változó 07:30-15:30
Változó 07:30-15:30
 R137 1143 Gasztroenterológia
 /átköltözött az F. pavilon földszintre/
Szakrendelő második emelet: 
Ajtó   szám Tel. szám Szakrendelő                neve Orvos                        neve Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
R210 1482 Bőrgyógyászat + Gondozás dr. Kazella Rita Lilla 08:00-14:00 08:00-14:00 08:00-14:00 08:00-14:00 08:00-14:00
dr. Fűrész Anita 08:15-12:15 08:15-09:15
dr. Sárközi Julianna 07:00-13:00 07:00-13:00
 
R226 1481 Belgyógyászat dr. Bénik Tamás 13:00-14:30
dr. Drenyovszky Zita 13:00-14:00
R226 1481 Diabetológia Dr. Kékesi Gábor 9.30-11.30 9.30-11.30 9.30-11.30 9.30-11.30 9.30-11.30
13:00-14:00
Dr. Drenyovszky Zita 9.30-11.30 13:00-14:00 9.30-11.30 9.30-11.30
Nephrológia Dr. Kékesi Gábor 13.30-15.30
R226 1481 Izotóp Dr. Bénik Tamás 7.30-9.30 7.30-9.30 7.30-9.30 7.30-9.30 7.30-9.30
R232 1478 Kardiológia I. Dr. Kiss Teréz 8:00-14:00 8:00-11:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-11:00
13:00-14:00 12:00-13:00
R230 1479 Kardiológia II. Dr. Mohamed Al-Badani 9:00-13:00
Dr. Zsifkov Tibor 13:00-15:00
Dr. Kollár Ágnes 8:00-13:00
Dr. Széll Anikó 8:00-12:00
Dr. Marton Balázs 9:00-13:00
R234 1467 Audiológia dr. Szőcs András 09:00-11:00
R233 1477 Fül-orr-gégészet
dr. Szőcs András 09:00-13:00
dr. Juhász Mária 09:00-13:00
dr. Juhász Mária 09:00-13:00
dr. Trencsényi György / dr. Görgey Csaba 09:00-13:00
dr. Tóth András 09:00-13:00
Onkol. kontroll + műtét utáni kontroll (osztályos ambulancia) Változó 07:00-09:00 07:00-09:00 07:00-09:00 07:00-09:00 07:00-09:00
/IF pavilon II.em./
R236 1416 Nőgyógyászati onkológia dr. Gyurkovics Iván 08:00-12:00
dr. Juhász Béla 08:00-14:00
dr. Rácz Gertrúd 08:00-13:00
R238 1476 Nőgyógyászat dr. Ferenczi Gyula 08:00-12:00
dr. Pap András 12:00-15:00
dr. Nagy Boglárka 08:00-15:00
dr. Bényi Béla 08:00-12:00
dr. Gyurkovics Iván 12:00-15:00
/Klimax/ dr. Illés István 08:00-15:00
Nőgyógyászat dr. Szaniszló Zsolt 08:00-13:00
R241 1475 Terhestanácsadás dr. Kondér Béla 10:00-12:00
ultrahang vizsgálat dr. Pap András 10:00-12:00
dr. Gyurkovics Iván 10:00-12:00
dr. Szaniszló Zsolt 10:00-12:00
dr. Bényi Béla 10:00-12:00
R253 1474 Szemészet dr. Király Katalin 16:00-19:00 07:00-13:00 07:00-13:00 09:00-15:00 07:00-13:00
Gyermekszemészet dr. Király Katalin 13:00-16:00
Szemészet dr. Rácz Zsuzsanna 07:30-13:30 16:00-19:00 07:30-13:30
Gyermekszemészet dr. Rácz Zsuzsanna 13:00-16:00
  Szemészet dr. Szandányi Judit 07:30-13:30 07:30-13:30
Szemészet Páros héten:
dr. Szandányi Judit
16:00-19:00
Gyermekszemészet Páros héten:
dr. Szandányi Judit
13:00-16:00
Előjegyzés kötelező, kivéve a sürgős eseteket.
Rendelési időn kívül a SÜRGŐS esetek ellátása a kistarcsai Flór Ferenc Kórházban történik.
R249 1468 Neurológia Dr. Galántai Gyöngyi 8.30-16.00
Dr. Királyhegyi Péter 8.30-16.00
Dr. Nagy Ferenc 8.30-12.30
Dr. Avar Éva 13.00-16.00
Dr. Mátrai Sándor 8.30-12.30
Dr. Tóta Anett 13.00-16.00
Dr. Mátrai Sándor 8.30-11:00
Változó 11:00-16:00
R251 1470 Foglalkozás-eü. szakellátás dr. Szilvágyi Ágnes 09:00-13:00 09:00-11:00
dr. Bénik Gyula 12:00-13:00 12:00-13:00 07:00-08:00
R248 1466 Gyermekbelgyógyászat dr. Faragó Andrea 10:00-12:00
dr. Kővári Zita 08:00-10:00 08:00-10:00
dr. Kiss Anna Irén 08:00-10:00
dr. Ila Veronika 08:00-10:00
R248 Gyermekpulmonológia Páratlan héten:
dr. Göndöcs Rita
09:00-15:00
R248 Gyermekneurológia dr. Gyorsok Zsuzsanna
(2019 Május 31.-ig)
13:00-19:00
R248 1466 Gyermekkardiológia dr. Simon Gábor 15:00-19:00
R247 1466 Gyermekorthopédia dr. Dreissiger Imre
(hónap első Keddje kivételével)
15:00-17:00
R246 1466 Gyermeksebészet
   
Gyermeksürgősségi Ambulancia
24 órában fogadja a sürgősségi ellátást igénylő gyermekeket.

Hétköznap 8-14 óráig, hétvégén 8-16 óráig a gyermekszakrendelőben, illetve hétköznap 14-16 óráig a gyermekosztályon egy külön gyermekgyógyász szakorvos  látja el az ambuláns betegeket. Ezt követően délutántól másnap reggelig már csak egy orvos ügyel az újszülött-, illetve a csecsemő- és gyermekosztályra, a szülőszobára és látja el az ambuláns betegeket, ekkor a várakozási idő megnő, kérjük csak indokolt esetben jelentkezzenek gyermekükkel ambulanciánkon.

 

Kórház területén lévő szakrendelések
Ajtó   szám Tel. szám Szakrendelő                neve Orvos                        neve Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
G400 1129 Endoszkópia Dr. Szalóki Tibor 8.30-15:00 8.30-15:00 8.30-15:00 8.30-15:00
Dr. Liebhardt József 8.30-15:00
G200 1130 Colonoszkópia  de.
Dr. Rádics Zoltán 9.45-11:00 8.30-9.45 9.45-11:00 11:00-12:00
Dr. Szász Magdolna 11:00-12:00 11:00-12:00 8.30-9.45 11:00-12:00
Dr. Liebhardt József 11:00-12:00 8.30-9.45 9.45-11:00
G200 1130 Colonoszkópia  du. Dr. Szász Magdolna 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00
Dr. Rádics Zoltán 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00
Dr. Liebhardt József 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00
 1143 Gasztroenterológia dr. Liebhardt József 09:00-13:00
(F pavilon földszint) dr. Adorjáni Endre 09:00-13:00
dr. Rádics Zoltán 09:00-13:00
dr. Szász Magdolna  9.00-13.00
E26 1205 Endokrinológia Dr. Konrády András 7.30-12:00 7.30-12:00
Izotóp terápia Dr. Konrády András 7.30-10.30
F.2-6-7 1325 Klinikai onkológia + Onkológiai gondozó Dr. Csécs Ilona 9:00-13:00 9:00-13:00 9:00-13:00 9:00-13:00 9:00-13:00
H.42-43 1340 Rehabilitáció Dr. Stefán Zsolt 10:00-12:00 10:00-12:00 10:00-12:00
Protetika, ortetika 10:00-12:00 10:00-12:00
H045 1336 Pszichiátria dr. Makkai Ágnes 13:00-15:00 13:00-14:00 13:00-14:00 13:00-14:00
dr. Begovics Csilla 12:00-13:00 12:00-14:00 12:00-13:00 10:00-12:00
dr. Finta Éva 12:00-13:00 10:00-12:00 12:00-13:00 10:00-11:00
dr. Kiss Zsuzsanna 13:00-14:00 12:00-14:00
Addiktológia dr. Kiss Zsuzsanna 12:00-14:00 12:00-14:00 12:00-14:00
Pszichológia Varga Attila 09:00-12:00
(Bejelentkezés TB kártyával a H045-ös szobában) Tóth Katalin 09:00-12:00
Indries Krisztián 12:00-14:00
F22 1382 Epilepszia ambulancia
F22 1382 EEG labor dr. Rózsavölgyi Margit  08:00-14:00
EEG asszisztens 07:00-15:00 07:00-15:00 07:00-15:00 07:00-15:00 07:00-15:00
EEG labor asszisztens 08:30-16:00
H128 1100 SBO Forgó rendszer Hétfőtől-vasárnapig 00:00-24:00
C55 1189 CT Forgó rendszer 08:00-16:00 08:00-16:00 08:00-16:00 08:00-16:00 08:00-16:00
készenléti ügyelet 16:00-08:00 16:00-08:00 16:00-08:00 16:00-08:00 16:00-08:00
1289 Hasi – Ízületi – Carotis UH Forgó rendszer 08:00-15:00 08:00-15:00 08:00-15:00 08:00-15:00 08:00-13:00
1289 Központi röntgen Forgó rendszer 08:00-16:00 08:00-16:00 08:00-16:00 08:00-16:00 08:00-16:00
/ügyelet/ 16:00-08:00 16:00-08:00 16:00-08:00 16:00-08:00 16:00-08:00
Tüdőgondozó

FIGYELEM! 2017. május 1-től előjegyzés alapján történik a betegek ellátása Betegelőjegyzés a 06-27-311-796 telefonszámon érhető el.A tüdőszűrés változatlan rend szerint üzemel.

Ajtó   szám Tel. szám Szakrendelő                neve Orvos                        neve Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1417 Szakrendelés Dr. Sipos Anikó 11:00-17.00 11:00-17.00 8:00-13:00 8:00-13:00 8:00-12:00
(Rendelés vége előtt fél órával új beteget már nem áll módunkban felvenni!)
 Dr. Tusz Emilia 14.00-17.00
Szűrés 7:00-17:00 7:00-17:00 7:00-17:00 7:00-17:00 7:00-12:00